Emlak Konut’tan 1.29 Faizle Konut Kampanyası! 4 Farklı Yöntem Sunuldu!

Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, kurumun yeni konut kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında ev almak isteyen vatandaşlara %1.29 faiz oranıyla dört farklı ödeme seçeneği sunulacak. “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” sloganıyla tanıtılan kampanya, Türkiye’nin “Yeni Yüzyılı” vizyonuna uygun olarak gayrimenkul sektörüne öncülük etmeyi hedefliyor.

Kampanya Detayları
Emlak Konut GYO, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleriyle başlattığı bu kampanya ile İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir ve Denizli’de yer alan 16 prestijli projesinde ödeme kolaylıkları sunuyor. Kampanya kapsamında dört farklı ödeme seçeneği mevcut:

  1. Peşin Alımlarda %25 İndirim: Evlerini peşin ödeme ile satın alanlara %25 indirim sağlanacak.
  2. Yüzde 25 Peşinat ve Ara Ödemeler: %25 peşinat ile 6., 12. ve 24. aylarda vade farksız ara ödemeli satış imkânı.
  3. Yarısı Peşin, Kalanı 24 Ay Sonra: Yarısı peşin ödenen konutların kalan yarısı %1.29 vade farkıyla 24 ay sonra ödenebilecek.
  4. 72 Ay Taksit: %25 peşinat ve %1.29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri.

Projeler ve Destekler
Cengiz Erdem, basın toplantısında kampanyanın detaylarını paylaşarak, Emlak Konut’un 71 yıllık tarihindeki planlı kentleşme çalışmalarına değindi. Erdem, “Emlak Konut olarak, insan odaklı yaşam alanları üretme vizyonumuzu sürdürüyoruz. Bu bağlamda ‘Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek’ kampanyamızı başlatmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Kampanya; İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir ve Denizli’deki projeleri kapsamakta olup, bankasız ve kefilsiz dört ayrı ödeme koşuluyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kampanyanın detayları hakkında bilgi almak isteyenler, Emlak Konut’un web sitesi, çağrı merkezi ve satış ofislerinden bilgi alabilirler.

Başarılı Faaliyetler ve Gelecek Hedefleri
Erdem, Emlak Konut GYO’nun 2023 yılında elde ettiği başarıları da vurguladı. Şirket, 2023’te 53 milyar 179 milyon TL rekor ön satış geliri elde ederek yılı başarıyla tamamladı ve 4.700 bağımsız bölümü hak sahiplerine teslim etti. Erdem, “Şirketimizi çok daha güçlü yarınlara taşıyoruz” diyerek, güçlü ekipleri ve geniş projeleriyle gelecekte de sektöre liderlik etmeye devam edeceklerini belirtti.

Kampanyaya Dahil Olan Projeler
Kampanya kapsamında satışa sunulan projeler arasında şunlar bulunuyor:

– Allsancak İzmir
– Batı Yakası
– Düşler Vadisi
– Evora İzmir
– Ebruli Kayaşehir
– Meydan Başakşehir
– Park Yaşam Antalya
– Tual Gölyaka
– Gölyaka İstanbul
– Major Gölyaka
– Balıkesir Emlak Konutları
– Evora Denizli
– Yeni Fikirtepe
– Çınarköy Evleri
– Vadi Evleri-1
– Vadi Evleri-2

Yeni alım fırsatları sunan bu kampanyanın vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanacağı ve sektöre yeni bir dinamizm kazandıracağı öngörülüyor.