Gizlilik Politikası

İdealtepe Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:93/4 Demirhan Plaza Maltepe – İstanbul adresinde mukim Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. (“Harmoni”), internet sitesini ziyaret eden tarafınızın paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğini sağlamayı ilke olarak kabul etmiştir.

Bu nedenle, işbu “Gizlilik Politikası” tarafınızca paylaşılan bilgilerin toplanmasındaki hukuki amaçları, hukuka uygun olarak vermiş olduğunuz izin kapsamında hangi üçüncü kişiler ile paylaşıldığını ve Harmoni tarafından ne şekilde korunduğunu açıklayarak sizi bilgilendirmek amacı ile oluşturulmuştur.

İşbu politika kapsamında Harmoni tarafından sizlere sunulan tüm hizmetler kısaca “Hizmet” olarak anılacaktır.

MADDE-1 GİZLİLİK POLİTİKASININ KAPSAMI

1.1. Sunulan hizmetin bir parçası olarak Harmoni, hizmet alan sizlere ilişkin bilgileri işbu Gizlilik Politikası kapsamında elde edebilir ve aktarabilir. Bu tür bilgi aktarımları, üçüncü kişiler tarafından belirlenen şartlara ve üçüncü kişiler ile mevcut sözleşmelere ve yürürlükteki mevcut yasal mevzuata uygun olarak yapılır. Bu Gizlilik Politikası, bilgi aktarımı yapılan üçüncü kişilerin gizlilik uygulamalarını yansıtmamaktadır ve onların gizlilik politikalarından veya uygulamalarından Harmoni sorumlu değildir. İşbu Gizlilik Politikası Harmoni’in kendi kontrolü dışındaki uygulamalar, üçüncü taraflara ait internet siteleri ve platformlar tarafından toplanılan bilgiler, üçüncü taraflarca Harmoni internet sitesindeki bağlantılar üzerinden toplanan bilgiler veya Harmoni’in sponsor olduğu ve/veya katıldığı üçüncü taraf internet siteleri üzerindeki başlıklar, kampanyalar ve diğer reklam veya tanıtımları kapsamamaktadır. Üçüncü tarafların kendi internet siteleri yoluyla topladığı, sakladığı ve kullandığı kişisel verilere yönelik yapılan işlemlerden Harmoni sorumlu değildir.

MADDE-2 TOPLANAN VERİLER

2.1. Harmoni tarafından, verilen Hizmetler kapsamında birtakım kişisel verileriniz işlenmektedir. Bu kişisel veriler şunları içerebilir: ad-soyad, T.C. Kimlik Numarası, uyruk bilgisi, anne adı, baba adı, doğum yeri, doğum tarihi, cinsiyet, vergi numarası, SGK numarası, imza bilgisi, fotoğraf, taşıt plakası, telefon numarası, adres, e-posta adresi, faks numarası, IP adresi, sosyal medya hesapları, konum bilgileri, ürün veya hizmet satın almanızla ilgili bilgiler, ödeme bilgileri, sitemizde görüntülediğiniz sayfalar, sitemizi mobil cihazınız ile ziyaret etmeniz halinde mobil cihazınızı tanıtan veriler ve tarafımıza vermeyi açıkça ve yazılı olarak tercih ettiğiniz ve onayladığınız veya üçüncü kişilerden bu açık onayınız ile elde edebileceğimiz diğer her tür bilgiye tarafımızdan erişilebilir ve bu bilgiler işlenebilir.

MADDE-3 BİLGİ GÜNCELLEME VE DEĞİŞİKLİK

Harmoni, gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için işbu Gizlilik Politikası’nın içeriğini dilediği zaman değiştirebilir. Değişen Gizlilik Politikası Harmoni internet sitesinde ilan edilecektir. Gizlilik Politikası’nın güncel haline www.Harmoni.com.tr adresinden sürekli olarak ulaşmanız mümkündür. İşbu Gizlilik Politikası’nın değiştirilmesinden sonra Harmoni’in hizmet ve/veya uygulamalarını kullanmaya devam etmeniz halinde yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır. Harmoni’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri internet sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

https://www.harmonigd.com.tr adresinden iletişim bilgilerinizin ve tercihlerinizin doğru, tam ve güncel olmasını talep edebilirsiniz.

Merkez İletişim Bilgileri

Adres: İdealtepe Mahallesi Rıfkı Tongsir Caddesi No:93/4 Demirhan Plaza Maltepe – İstanbul

Telefon: 216 388 05 09 / 216 388 05 10

Mobile:530 409 88 74 / 536 860 75 51

Faks: (0216 ) 417 1313

Email: info@harmonigd.com.tr

Kep Adresi: harmonigayrimenkul@hs01.kep.tr

Harmoni Gayrimenkul Değerleme – Merkez