Harmoni’nin Gündemi İnsan 5.0

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ, kuruluşunun 15. yılını kutluyor. Bu kapsamda Bolu Abant’ta düzenlenen etkinlikte Harmoni çalışanlarına İnsan 5.0 felsefesi anlatıldı.

13 Temmuz 2007’de faaliyetlerine başlayan Harmoni, bu yıl 15 yaşında. Yurt genelindeki tüm çalışanlarını aileleriyle Bolu Abant’ta buluşturan Harmoni, özel bir gece ile doğum gününü kutladı. Şirket, etkinlik kapsamında tüm çalışanlara bir seminer de düzenledi.

Uludağ Üniversitesi Koordinatör Yardımcısı Hüdayi Taşçı, Harmoni personeline İnsan 5.0 felsefesini anlattı. Taşçı, İnsan 5.0 felsefesine, günümüzde iyiden iyiye önem kazanan kuşakların özelliklerine, kuşaklar arası iletişimin önemine dikkat çekti.

Taşçı, İnsan 5.0’ın en yalın haliyle dijital dönüşüm çağının birey merkezli süper akıllı toplum felsefesini ifade ettiğini anlattı. İnsan 5.0 felsefesinin mevcut durgunluk duygusunu ortadan kaldırarak, vatandaşların birbirlerine karşılıklı saygı duyduğu, her bireyin aktif ve keyifli bir yaşam sürdürebileceği nesilleri aşan, ileriye dönük bir topluma ulaştıracağı fikri üzerine kurulu olduğunu anlattı.