İyilik Paylaştıkça Çoğalır

UHESDER, yoğun iş hayatının içinde sosyal sorumluluklarından vazgeçmeyen Harmoni Gayrimenkul Değerleme şirketini ziyaret etti ve katkılarından dolayı şirket Yönetim Kurulu Başkanı Aysel Aktan’a plaket takdim etti.

Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanında öncü şirketlerden biri olan Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ, sosyal sorumluluk alanında da önemli adımlar atıyor. Harmoni, Uluslararası Hasta Yaşlı Engelli Spor Kulübü Derneği’nin(UHESDER), Avrasya Maratonu için yaptığı “iyilik” çağrısına kayıtsız kalmadı.

UHESDER de bu önemli katkılarından ötürü Harmoni Gayrimenkul Şirketine teşekkür ziyaretinde bulundu. UHESDER Dernek Başkanı Yeliz Yağlı, Başkan Yardımcısı Begüm Aktan ile birlikte Harmoni Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aysel Aktan ve Genel Müdür Pınar Çelik ile bir araya geldi. UHESDER başkanı Yeliz Yağlı, katkılarından dolayı Harmoni Gayrimenkul Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Aysel Aktan’a teşekkür plaketi takdim etti.

İyilik peşinde koşmak

Harmoni’nin yaptığı desteğin maddi boyutunun yanı sıra manevi olarak da önemli olduğunu söyleyen Yeliz Yağlı, “İhtiyaç sahipleri için koştururken ihtiyaç duyduğumuz en önemli şeylerden bir tanesi toplumun da arkamızda olduğunu hissetmek. Sizin yaptığınız katkılar bizim için maddi faydanın yanı sıra yalnız olmadığımızı da gösteriyor. İyi insanların ve sosyal sorumluluk sahibi şirketlerin olduğunu bilmek bize güç veriyor ve daha geniş kitlelere ulaşmak için motivasyon kaynağımız oluyor. İyilik paylaştıkça çoğalıyor çünkü. Bunun için size çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Aysel Aktan: “Keşke daha fazla hayata dokunabilsek.”

Yaptıkları yardımları afişe etmek istemediklerini belirten Aysel Aktan ise “İyilik paylaştıkça çoğalır” düşüncesiyle hareket ettiklerini vurguladı. Aysel Aktan, “Ben şahsi olarak yaptığımız yardımların gizli kalması taraftarıydım. Ama arkadaşlarım beni insanlar iyilikte yarışmalı diyerek ikna etti. Keşke daha çok insanın hayatına dokunabilsek. Çalışırken topluma karşı olan sorumluluklarımızı da hiç unutmasak.” dedi.