TOKİ’den Ucuz Konut ve İş Yeri Fırsatı!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, 43 ilde 212 konut ile 17 ilde 143 iş yerini ucuza sahip olmak isteyenler için açık artırma yöntemiyle satışa çıkarıyor.

11-12 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek açık artırmalarda, konutlar ve iş yerlerine yüzde 25 peşinat ve 48 ay vade imkanı sunulacak. Açık artırmalar, 11 Ekim Çarşamba ve 12 Ekim Perşembe günlerinde saat 10.30’da TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara The Green Park Hotel’de gerçekleşecek. Ayrıca, www.emlakmuzayede.com.tr adresi üzerinden de teklifler alınacak.

Alıcılar, Afyonkarahisar, Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Konya, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Van ve Yozgat illerinde sunulan konutlara yüzde 25 peşinat ve 48 ay vadeyle sahip olabilecekler.

Ayrıca, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Denizli, Elazığ, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Kütahya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illerinde sunulan iş yerleri de yüzde 25 peşinat ve 48 ay vadeyle alınabilecek.